• Wpisów: 227
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 20:31
  • Licznik odwiedzin: 30 057 / 2108 dni
 
kaszagryczana
 
To będzie moje jedno z głównych zajęć podczas ferii. Już właściwie jest :) Muszę powiększyć zasób słownictwa. Moje czytanie wygląda tak, że siedzę przy lapku, sprawdzam słówka których nie wiem, a jak jakieś jest warte zapamiętania to robię z tego fiszkę. Książka jest bardzo przystępna, na poziomie B2 xd
Snapchat-3124545530751234006.jpg

                                                            ♥   ♥   ♥  

Basia odeszła z Caritasu... [*] Dostała lepszą propozycję pracy. Smutno mi z tego powodu, bo Caritas bez Basi nie będzie już nigdy taki sam. Basia zawsze ożywiała atmosferę i sprawiała, że nigdy nie było nudno ani smutno. Zawsze było specyficznie i nigdy tak jak gdzie indziej. Tak radośnie, lekko, wesoło i spontanicznie : ) Po prostu to była Basia. Strasznie szkoda, ale z drugiej strony rozumiem jej decyzję.
I tak dalej będę udzielać się w Caritasie, bo to jest najlepsze wolontariackie miejsce, w jakim byłam : ) Oczywiście dzięki Basi i innymi kochanym znajomym : D O wiele lepsze od KSM-u albo Biura Karier.
A tak wgl to zostałam ambasadorką Biura Karier UZ-tu. Tak z przypadku w sumie. Wysłałam zgłoszenie tak, żeby wysłać i mnie wybrali. Ale chyba wszystkich wzięli : p Nie wydaje mi się, żebym tam się nadawała czy coś, ale mogę być. Ostatnio stałam na stoisku promując Biuro na dniu KGHM-u na wydziale mechanicznym. Szczerze mówiąc nie podobało mi się. Było zbyt oficjalnie i zbyt sztucznie jak dla mnie. Ale takie rzeczy też na pewno są mi potrzebne, żeby wypróbować siebie w różnych sytuacjach i znaleźć swój własny sposób zachowania w różnych okolicznościach.
   
                                                           ♥   ♥   ♥

Mam problem z krążeniem, bolą mnie żyły i muszę brać tabletki. Kuźwa... To jest chyba początek żylaków. Trzeba "zabić to zanim złoży jaja" xd Mam plan szybkich spacerów:
"Przez pierwsze 4 dni maszeruj 45 minut dość szybkim, ale długim krokiem. 5. dnia zrób sobie przerwę. W dniu od 6. przyspiesz kroku (ale nie biegnij) tak, aby w zadanym czasie przebyć dłuższy dystans (zacznij po prostu „drugie okrążenie” na trasie). Szybsze tempo utrzymuj aż do dnia 10. Następnego dnia odpocznij.
W drugim etapie wybierz trasę średnią, w trzecim – trudną. Przez pierwsze 4 dni trenuj tak samo, jak w pierwszym etapie. 5. dnia zrób sobie przerwę. Od 6. do 10. dnia stopniowo przyspieszaj kroku tak, aby codziennie pokonywać coraz dłuższą trasę w zadanym czasie (nie biegaj). 11. dnia odpocznij."
Czasem wracam na pieszo z uczelni i to jest jakieś ponad 4km. Wykorzystam to na te ćwiczenia. Mam nadzieję, że pogoda albo ciężka torba nie popsuje mi planów ;3

  •  
  • Pozostało 1000 znaków